Gratis verzending op bestellingen van meer dan 100€
De stofkeuze is absoluut essentieel bij het kopen van een relaxstoel. Bij LAFUMA MOBILIER worden de meeste stoffen gemaakt door het Franse bedrijf Serge Ferrari, van een materiaal dat Batyline® heet. Batyline® is een polyester gecombineerd met een beschermende laag PVC, waardoor het bijzonder geschikt is voor buitenmeubilair. Batyline® is populair vanwege zijn duurzaamheid en onderhoudsgemak. We kunnen onderscheid maken tussen :
- Batyline® ISO, met een weving van 1 draad / 1 draad (platbinding) die een uitstekende weerstand biedt tegen scheuren en UV-stralen.
- Batyline® Duo, met een 2-draads / 1-draads weving, (keperbinging) is nog resistenter dan de hierboven genoemde weefsels. Bovendien heeft het een gemêleerd effect voor een onmiskenbare esthetische look.
Naast deze reeks onderhoudsvriendelijke, slijtvaste dekjes bieden we ook polsterde bekleding voor nog meer comfort. Zoals de meeste van onze producten zijn deze dekjes ontworpen voor buitengebruik, maar ze kunnen ook binnen worden gebruikt, zodat u uw product in elk seizoen kunt gebruiken.
- De gewatteerde AirComfort® dekje bestaat uit drie lagen ademend materiaal dankzij de microperforaties. Dankzij de doorlaatbaarheid van dit “gaatjes” motief droogt het dekje snel. Dit maakt hem ideaal voor ontspanning op een terras of binnenshuis.
- Het BeComfort® gewatteerde dekje bestaat uit drie lagen ademend materiaal. Het dekje heeft een zeer comfortabel 3-laags matras met een "honingraat" motief. Het solution-dyed garen zorgt voor een perfecte UV-bestendigheid. Het is bestand tegen een regenbui als u vergeet uw relaxstoel op te bergen.
- Het Sunbrella® gewatteerde dekje bestaat uit drie lagen. De stof lijkt op de verfijnde stoffen die in de mode- en confectie wereld worden gebruikt. Dit type stof is geschikt voor zowel binnen als buiten. Het combineert een mooie zachte textuur met een uitstekende duurzaamheid en onderhoudsgemak. De stof is waterafstotend. Dat betekent dat waterdruppels de stof niet kunnen binnendringen. Van Sunbrella® stoffen zijn uitstekend UV-bestendig.
- Het dekje met Hedona® stof: Een matras is opgebouwd uit drie lagen ademend materiaal. Ook hier zijn de gebruikte materialen geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik. Het is een combinatie van ademende en luchtdoorlatende stoffen met een strak, eigentijds design. De Batyline EDEN stof is zonwerend en sneldrogend.
- De LightComfort®: dekje is nieuw in 2024, de LightComfort relaxstoel kan overal mee naartoe genomen worden. Zijn 3-laagse waterafstotende matras met foam vulling zorgt voor extra comfort en is gemakkelijk mee te nemen in huis of op vakantie. De matras is gemakkelijk te onderhouden en UV-bestendig, dus bijzonder geschikt voor gebruik buitenshuis.
Als gebruiker van een zero gravity relaxfauteuil heeft u alle reden om goed voor uw product te zorgen, zodat het langer meegaat. Reinigen is een belangrijke stap, om het oorspronkelijke uiterlijk van de stof te behouden, maar ook dat van het frame. Hoewel de meeste mensen denken aan het schoonmaken van hun relaxfauteuil voor de opslag tijdens de wintermaanden, kan het ook tijdens het gebruik gedaan worden, op voorwaarde dat de juiste methode gebruikt wordt.
Om de stof van een LAFUMA MOBILIER fauteuil schoon te maken, kun je een sopje en een spons gebruiken. We raden echter aan niet de schurende kant van de spons te gebruiken om beschadiging van de vezels te voorkomen. Als er vlekken op een stofdeel zitten, kunt u onze vlekkenverwijderaar voor stof gebruiken, speciaal ontworpen voor de stoffen die wij verkopen.
Om de stof of het dekje van de relaxstoel te drogen, is drogen in de buitenlucht aanbevolen. Onze modellen zijn echter ontworpen voor buitengebruik. U heeft dus meestal de keuze uit waterafstotende of ademende materialen. Dit betekent dat er bij opberging in een droge geventileerde ruimte geen vochtophoping zal optreden..
Voor het stalen frame raden we aan een vochtige microvezeldoek te gebruiken. Hiermee verwijdert u gemakkelijk stof en vuilresten van dit oppervlak, vooral rond de poten. Aarzel niet om eventueel plastic voetjes/kapjes van de poten te verwijderen voor een grondigere reiniging. Ze zijn afneembaar en kunnen zelfs vervangen worden.
Tot slot, als u uw tuinmeubels schoonmaakt voor de winteropslag in een geventileerde ruimte, zorg er dan voor dat u ze pas opbergt zodra ze droog zijn. Het is ook raadzaam om je buitenmeubels af te dekken met een beschermhoes en contact met stilstaand water te vermijden om roest te voorkomen.
Vergeet ook niet om de scharnierpunten (popnagels) van de relaxstoel regelmatig in te oliën om piepen te voorkomen. De poedercoating van de stalen structuur is bestand tegen roest en lichte regen. Bescherm uw relaxfauteuils in de winter met hoezen en berg ze op een droge, geventileerde en beschutte plaats op.
LAFUMA MOBILIER biedt u een ruime keuze aan verschillende hoezen om de stof van uw POP UP fauteuil te vervangen. U kunt kiezen tussen :
- De MAXI POP UP stof is 78 cm breed, hoge zit ideaal voor kleine ruimtes.
- De POP UP XL stof is 91 cm breed, lage zit dus je kunt nog meer ontspannen achterover leunen.
Het bijzondere aan deze fauteuil is dat het frame hetzelfde blijft, welk model u ook kiest. U kunt dus de stof kiezen die het beste bij u past, afhankelijk van de breedte van de zitting die u wilt.
Het vervangen van de stof van een POP UP fauteuil verlengt de levensduur. Ondanks de kwaliteit van de BATYLINE of Airlon stof die door onze teams is gekozen, kan de zon of slecht weer dit deel van het product in de loop der jaren beschadigen. Op onze website vindt u vele hoezen die u nodig hebt om de stof te vervangen, zodat u niet uw hele stoel hoeft te vervangen.
Onze producten hebben 5 jaar garantie. Als u de levensduur van uw stof nog verder wilt verlengen, reinig deze dan regelmatig met een spons en een sopje. Het is belangrijk om niet het schurende deel van de spons te gebruiken. Airlon kan gewassen worden in de wasmachine op 30 graden. In de buitenlucht drogen wordt aanbevolen. Stoelen die binnen of in een hoes worden bewaard als ze niet worden gebruikt, hebben ook een langere levensduur.
Tot slot kan het vervangen van de hoes van een POP UP fauteuil ook een kwestie van stijl zijn. Als u uw inrichting verandert, kunt u rekenen op een grote keuze aan verschillende kleuren om de stoel te vinden die bij uw nieuwe stijl past.
Of het nu voor binnen of buiten is, POP UP LAFUMA MOBILIER past zich aan uw wensen aan. Sommige van onze gebruikers hebben verschillende hoezen, afhankelijk van hoe ze hem willen gebruiken of hoe ze deze stoel aan hun inrichting willen aanpassen. Kortom, een slimme en praktische fauteuil die lang bij u zal blijven!
Als u ook maar de minste twijfel hebt bij het kiezen van uw nieuwe stof, aarzelt u dan niet om contact op te nemen met onze klantenservice. Wij kunnen u adviseren over de stoffen die compatibel zijn met uw POP UP fauteuil.
De stof van een LAFUMA MOBILIER product veranderen kan de levensduur verlengen of de decoratie veranderen. Enkele voorzorgsmaatregelen zijn nodig om de juiste maat te kiezen.
Als je de precieze modelnaam van je fauteuil of relaxfauteuil kent, kun je de vervangende hoes gemakkelijk op onze site vinden. U kunt ook de LFM-referentie gebruiken, die u kunt vinden op de aankoopfactuur, in uw klantenaccount of op het witte etiket aan de achterkant van de hoes.
Als u deze informatie niet heeft, kunt u de stofbreedte van de stoel opmeten. Op onze productbladen vindt u alle afmetingen zodat u ze gemakkelijk kunt vergelijken met uw stoel.
Meet gewoon de breedte van het uitgevouwen product, bijvoorbeeld de rugleuning aan de twee uiteinden van de buis, en tel het aantal clips of de gaten waarmee de stof aan de rugleuning vast zit.
Als u twijfelt over het formaat doek dat u nodig heeft, aarzel dan niet om contact op te nemen met onze klantenservice. We kunnen u helpen met foto's van het product of het referentienummer (label op de stof in het bijzonder) en uw opgemeten maten.
Bovendien heb heeft in het geval van een verkeerde keuze, 14 dagen de tijd om het product terug te sturen naar het volgende adres:
SHERPA LOGISTIEK
RETOUR LAFuma Mobilier WEB
21, Route Port de Champagne
Z.I. du Cappa
26140 ST RAMBERT D'ALBON
FRANKRIJK
We raden u ten zeerste aan om een retourverzoek in te dienen via uw klantenaccount op onze website, zodat u een retournummer heeft. Na controle van het product, dat in nieuwstaat moet zijn, zal ons team u binnen enkele dagen terugbetalen op uw rekening.
Bovendien kunt u, als u de juiste hoes hebt besteld, onze video tutorials bekijken zodat u de hoes van uw fauteuil of relaxstoel gemakkelijk kunt vervangen. Of het nu om een elastiek of clipsysteem gaat, het duurt maar een paar minuten om de onderdelen te vervangen en iedereen kan het.