🍂 Ontvang 30% korting op een selectie producten met de code NAZOMER 🚚 Gratis verzending op bestellingen van meer dan 50€

PROFITEER NU

RELAXSTOEL
Futura XL Batyline® Iso Seigle

LFM3121_8548
€ 299,90 Incl B.T.W.
|5 Evaluaties of opmerkingen van klanten
Op voorraad
  •  Klaar om te verzenden
  •  100% veilige transactie

RELAXSTOEL

Benut het royale comfort van deze XL-uitvoering van de verstelbare Futura-stoel, langer en breder dan de standaardversie. Speciaal aangepast aan de wat ruimer bemeten personen, met de vernuftigheid die u van ons gewend bent: u kunt moeiteloos de standen verstellen en uit de stoel opstaan dankzij de vaste armleuningen die houvast bieden.

Pluspunten:
- Meerdere standen, waaronder de zero gravity, waarbij de benen iets hoger liggen dan het hart. Optimale ontspanning waar iedereen van droomt.
- Innovatieve Lafuma-gepatenteerde bevestiging: clips van elastomeer die het doek aan de stalen buizen verbinden, hetgeen resulteert in een verbeterde ergonomie, steviger comfort en optimale ondersteuning voor de rug. Met dit systeem wordt het doek eenvoudig bevestigd of vervangen en is het product in alle omstandigheden gegarandeerd duurzaam.
- Het Batyline® Iso-doek is uitermate geschikt voor aan de rand van het zwembad dankzij de uitstekende UV-bestendigheid en een waterbestendige open geweven stof. De Batyline®-doeken zijn scheurbestendig, vormvast en gemakkelijk te reinigen met water en zeep.
- Verstevigingsbeugel onder de zitting waardoor er een draagvermogen tot 140 kg wordt gegarandeerd.
- Pre's: verstelbaar en afneembaar hoofdkussen, beschermdoppen, voetensteun met buisbeschermer.

Specificaties:
Metalen buisframe van ø 20 mm

RELAXSTOEL

Zijn technische troeven

RELAXSTOEL Lafuma Mobilier NL 1

Perfect voor lange mensen

Door de brede zitting en hoge rugleuning perfect voor lange mensen (> 180 cm). De vaste armleuningen vergroot het gebruiksgemak van de stoel en het instellen van de gewenste positie, met name de zéro gravity-stand. Opvouwbaar en stevig. De ergonomische rugleuning zorgt voor stevig comfort en een goede ondersteuning van de rug door de clipbevestiging die doorloopt tot op schouderhoogte.

RELAXSTOEL Lafuma Mobilier NL 2

Batyline® Iso - Open geweven stof met platbinding

Perfect voor buiten: uitstekende UV-bestendigheid, sneldrogend, schimmelwerende behandeling en makkelijk te onderhouden met zeepwater. Technisch hoogwaardig doek, vervaardigd in Frankrijk.

Produkt details

Afmetingen

Hoogte (uitgeklapt - in cm) 125

Breedte (uitgeklapt in cm) 125

Diepte (uitgeklapt - in cm) 90

Hoogte (ingeklapt - in cm) 106

Breedte (ingeklapt - in cm) 76

Diepte (ingeklapt - in cm) 22

Nettogewicht (in kg) 9,2

Zithoogte (in cm) 45

RELAXSTOEL

Canvas en kussens

Stijl

Duurzaam

Comfort

Luchtdoorlatend

Sneldrogend

UV-bestendig

Weerbestendig

Onderhoudsgemak

RELAXSTOEL

Extra toebehoren

Evaluaties of opmerkingen van klanten

Evaluaties of opmerkingen van klanten
  • Theresa
    Gepubliceerd op 19-06-2023
    We have purchased these for our home and our holiday home. Love the XL as very spacious. The meshed fabric is perfect for breathability, definitely recommend.
  • Karin
    Gepubliceerd op 09-06-2023
    Sehr gute Qualität und Optik.
  • Philippe
    Gepubliceerd op 03-05-2023
    comme promis!!!
  • CHRISTELLE
    Gepubliceerd op 24-11-2022
    Robustesse, confort.

    J'attends avec impatience que vous proposiez votre dernier modèle en version XL car je suis grande et mes pieds dépassent.
    J'ai vu également que dans le nouveau modèle le haut du dossier est incliné dans l'autre sens, c'est à dire vers l'arrière, ce qui sera plus confortable pour les cervicales que le modèle actuel qui laisse un creux si on ne met pas la têtière ( je la mets aux pieds pour compenser le vide)
    Merci par avance
  • Petra
    Gepubliceerd op 23-08-2022
    Bestellt für einen 2m Mann, super bequem und sehr stabil